...

e-Publikácia RECEPTY

Elektronická publikácia RECEPTY

Zvládajte svoje stravovanie s prehľadom. Problematika stravovania je dnes veľmi neprehľadná a teórie o pestrej a racionálnej výžive problém ešte prehlbujú. Nasledovná mini publikácia obsahuje len 10 základných receptov ktoré ak si osvojíte, položíte základný kameň pre svoje optimálne stravovanie. Iba pomocou optimálnej výživy a životosprávy môžete dosiahnuť vysoký stupeň vitality, zdravia a fyzickej i duševnej pohody. Optimálna znamená, že vyhovuje a prispôsobuje sa vašim individuálnym zvláštnostiam, nie naopak (napríklad vy diétam). A ako vám týchto 10 skromných receptov "zachráni" život?

Prečo je menej niekedy viac

Nájsť optimálny životný štýl pre seba i svoju rodinu, je jedna zo základných kompetencií, ktoré si počas života musíme osvojiť. Ak to nezvládneme na dostatočne vysokej úrovni, vzniká priestor pre zbytočné zdravotné komplikácie. K optimálnemu životnému štýlu patrí aj výživa, ktorá nás veľmi dokáže ovplyvniť pozitívnym aj negatívnym smerom. Publikácia RECEPTY vám pomôže zvýšiť pravdepodobnosť, že svoju životosprávu ovplyvníte pozitívnym spôsobom. Obrazne povedané, môže vám "zachrániť" život pred nadváhou, metabolickými ochoreniami či inými komplikáciami, ktoré sú vždy následkom nesprávnej výživy a životosprávy. Tieto recepty sú dokonca súčasťou nášho každodenného stravovania. V dokumente sa dozviete, že nie pestrá a racionálna výživa je dôležitá tak, ako sa dokola omieľa v komerčných časopisoch a webových stránkach. Rozhodujúca je kvalita potravín, kombinácia potravín na tanieri a správne načasovanie jedla v režime dňa vzhľadom na povinnosti, prácu, pohyb, hobby a iné činnosti. Toto všetko a mnohé ďalšie vysvetľuje naša praktická mini publikácia s názvom RECEPTY. Ako to dokáže?

 

  • Čo vás môže naučiť dokument obsahujúci iba 10 receptov?
  • Kto je ideálny čitateľ tejto publikácie?
  • Aké konkrétne recepty publikácia obsahuje?

 

Aktualizácia z dňa 22.1.2016: túto e-publikáciu kvôli jej starému dátumu vydania, sme z platenej sekcie presunuli na bezplatné stiahnutie. Mnohé informácie z nej však budú pre vás užitočné aj napriek jej "veku".

Stiahnite si publikáciu
Aby ste mohli stiahnuť publikácie, musíte byť prihlásený ku svojmu používateľskému účtu.

Vytvorte si účet

Dôležité informácie pokiaľ ste tu prvý krát:

  1. Ako prvý krok k vytvoreniu osobného účtu sa registrujte TU
  2. Ak ste sa už registrovali a podarilo sa vám zabudnúť svoje heslo, môžete si vygenerovať nové heslo TU
  3. Ak máte iné problémy s prihlasovaním alebo máte technické návrhy na zlepšenie našej webovej stránky, kontaktujte nás.
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem